KALINA

&


DANIEL

Wesele 20.05.2023 – ogromnie polecamy!!

Szymon i jego ekipa z naszego wesela wyczarowali coś tak magicznego, że zarówno nam, jak i gościom zaparło dech :D

Oprócz absolutnie zachwycającej scenografii i zadbania o nasze dodatki,

Szymon był nieocenionym wsparciem w organizacji wesela, w koncepcjach, w dopinaniu szczegółów, absolutnie pod każdym względem (cały czas będę powtarzać, że mimo iż nie mieliśmy wedding plannera to prawie jakbyśmy mieli :D.

To w przeważającej mierze dzięki niemu nasz najpiękniejszy dzień był naprawdę najpiękniejszy – od początku mieliśmy ogromne zaufanie do niego, i nie tylko wszystko spełnił, ale przekroczył nasze oczekiwania po tysiąckroć <3

kochamy!!


KASIA

&


SEWERYN

Ciężko opisać współprace z Phloe w kilku zdaniach.

Zaczęło się wszystko w mojej głowie czyli w głowie przyszłej Panny Młodej. Nie miałam żadnej wizji, idei. Szukałam inspiracji i coś się w myślach zapaliło. Niestety sama z Narzeczonym nie mieliśmy ani czasu, ani sposobności aby pochylić się nad designem sali i zadbać o realizacje wesela marzeń, a jako perfekcjonistka, nie brałam pod uwagę półśrodków.

Poświeciłam dużo czasu na poszukiwania odpowiedniej osoby, która zajmie się scenariuszem i designem naszego przyjęcia weselnego. Trafiłam w końcu na profil @phloe.szymonkonefal. To było to! Odezwałam się do Szymona. Przeprowadziliśmy razem szereg rozmów w aspekcie designerskim, technicznym oraz finansowym. Wszystko nam udało się dopiąć podczas swobodnych rozmów.

A następnie stała się magia!

Resztę zostawiliśmy w rękach Szymona i jego Ekipy. Zbudował w nas ogromne zaufanie i chcieliśmy z Narzeczonym aby to Phloe przygotował nam design naszego wesela. Zaproponował Nam ze będzie to niespodzianka i tego tez potrzebowaliśmy. Nam wystarczyło hasło – SZKICE DIORA.

W dniu ślubu gdy przypłynęliśmy na sale weselna, nam i naszym gościom poopadały szczęki na ziemie i do końca zabawy ciężko było je pozbierać. Anturaż weselny był po prostu przekraczający nasze wyobrażenia! Połączenie tkanin, tekstur, materiałów i kolorów było w idealnych proporcjach. Silnie nawiązywało do tegorocznej kolekcji Christiana Diora. Sprytne połączenie klasyki wraz nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi dało niesamowity efekt elegancji, nowoczesności z zachowaniem poszanowania dla tradycji i miejsca w którym przyjęcie miało miejsce.

Z czystym sumieniem chciałabym odesłać Was do portfolio Phloe. Nie zawiedziecie się. Styl komunikacji, odpowiedzialność, terminowość, kreatywność oraz poświęcenie w imię projektu Szymona i jego Ekipy spowodowała ze było to najpiękniejsze możliwe przeżycie dla nas Pary Młodej oraz gości weselnych.


Z głębi serca chcielibyśmy podziękować ekipie PHLOE


Martyna i Michał

Wesele 15.08.2023 Giardio di Boboli - Niezapomniane Włoskie Wesele!

Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że scenografia "Giardio di Boboli" przerosła nasze najśmielsze ​oczekiwania i na zawsze zapadła nam w pamięć. Każdy szczegół był perfekcyjnie dopracowany, tworząc ​autentyczny włoski klimat, który przeniósł naszych gości wprost do malowniczych zakątków Toskanii.

Szymon wykazał się niesamowitą intuicją i zrozumieniem naszych marzeń. Jego umiejętność uchwycenia tego, co ​dla nas najważniejsze, oraz precyzja w dbałości o detale, były nie do przecenienia. W bardzo krótkim czasie zyskał ​nasze pełne zaufanie, co sprawiło, że mogliśmy bez obaw oddać się radości z tego wyjątkowego dnia.

Nasze wesele stało się magiczne i najpiękniejsze z możliwych dzięki pracy całego zespołu! Jesteście wybitni!

Scenografia była nie tylko estetycznie zachwycająca, ale również oryginalna i pełna niebanalnych rozwiązań, ​które zachwyciły wszystkich obecnych.

Jeśli poszukujecie firmy, która wprowadzi wyjątkowość, estetykę i oryginalność do Waszego wydarzenia - Phloe ​jest jedynym właściwym wyborem. Gorąco polecamy i z całego serca dziękujemy za stworzenie wspomnień, które ​będziemy pielęgnować przez całe życie.